Adidas Originals Superstar 80s “Cork Pack”

Objevil se na svršcích, podrážkách i stélkách. Zdobil opatky a jazyky sneakerů adidas Originals. Tato značka uvádí další model obohacený korkem. Tentokrát pro něj rezervovala čestné místo – proslulou „mušličku“ na kultovních botách adidas Originals Superstar.

Adidas Originals Superstar 80s “Cork Pack” – Kde všude už byl

Korkové prvky jsme už viděli mezi jinými na dámských adidas Gazelle OG „Pink & Cork”. Jako vsadka na opatku tenkrát doplňoval semišový svršek v barvě fuchsií. U modelu Gazelle Vintage vytvořeném ve spolupráci s dánskou značkou Wood Wood plnil funkci stélky. V sérii adidas Kobe Vino Pack se korek nacházel na jazyku, bočních panelech nebo z něj byl dokonce zhotoven celý svršek. Podílel se i na kultovních botách, kde si své místo našel na podrážce.

Tentokrát Shell Shoes

Vnější design Superstarů procházel nesčetnými proměnami. Svršek, mušle i podrážka byly zhotovené z desítek materiálů, barev a povrchových úprav. Adidas spolupracoval na designu tohoto proslulého modelu s hudebními i sportovními hvězdami, návrhaři, módními giganty i dalšími značkami. Kdysi to byly boty na basketbal, dnes trumfují v ulicích měst po celém světě. Jejich prodejní úspěchy pohání neobvyklá univerzálnost. Superstary si můžete vzít ke všemu – od tepláků po casualový oblek. Streetwearové stylizace se nás snaží přesvědčit, že tento model legenda sluší každému pokolení, pohlaví i stylu.

Korek a další materály

Adidas Originals Superstar 80s „Cork Pack” se vyskytuje ve dvou barevných verzích. Můžete si vybrat béžový nebo černý svršek zhotovený z příjemného na dotek semiše. U obou jsou barevně sladěné tkaničky a vroubkované  pruhy adidas. Barevně stejné zůstávají korkové mušle chránící prsty a bílé podrážky. Na jazyku a na opatku je vylisované logo adidas Originals.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.