Boty Lacoste

Hned po tričkách polo jsou boty jedním z nejpopulárnějších výrobků v široké nabídce značky Lacoste. Už téměř 40 let si tyto francouzské boty získávají srdce fanoušků po celém světě. Boty Lacoste jsou populární díky tomu, že v sobě snoubí městskou pohodu s dávkou exkluzivity.

Zakladatelem značky je René Lacoste, proslulý flancouzský tenista. Všechno začalo výše zmiňovaným tričkem polo, které navrhl samostný Lacoste. Založení firmy umožnil Andre Giller, který byl majitelem jedné z tehdy největších továren na bavlnu. Výroba začala v roce 1939. Když podnik začal přinášet zisky, Lacosta napadlo, že by mohli mít svoje logo. Tehdy začali značit všechny svoje výrobky zeleným krokodýlkem, který je známý všem fanouškům této značky až dodnes.

Boty Lacoste

Značka Lacoste postupně rozšiřovala svoji nabídku, ve které se objevily šortky, příslušenství a kosmetika. V 80. letech se na trhu ukázaly první boty se zeleným krokodýlem. Zpočátku firma vyráběla tenisky, espadrilky a sandály. Později i holínky a kotníkové boty. Charakteriskický design si získal uznání, a proto jsou dnes tyto boty považovány za kultovní.

Lacoste

Nyní se návrhaři Lacoste snaží, aby nabídka firmy byla bohatá a různorodá, a aby se obuv mohla dostat k co největšímu počtu zájemců s různými zájmy a z různých oblastí.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.