Módní sneakery na aktuální sezonu

Tenisky Adidas nmd

Hledáte módní sneakery na aktuální sezonu? Sníte o botách, které Vám zajistí pohodlí a dodají charakter každodenním stylizacím?  V tom případě si prohlédněte nejzajímavější nabídky kultovních sportovních značek! Většina modelů Vás může zaskočit…

Converse Chuck Taylor All Starboty Converse

Tyto výjimečné trampky jsou opravdovým fenoménem sportovní módy. Již několik let jsou považovány za nejmódnější mezi sneakery. Tehdy oblíbené mezi basketbalisty, dnes jsou jedny z nejčastěji vybíraných modelů sportovních bot na každý den.  Converse jsou nejen pohodlné, ale také stylové a univerzální. Jednoduchý design zajistí, že pasují ke všemu.  Můžete je tedy nosit k džínům, teplákům či šatům. V nabídce značky najdete Converse Chuck Taylor All Star ve všech barvách duhy, takže bez problému si pořídíte boty, které budou ideálně pasovat do Vašeho stylu.

Nike Air Max 97boty air max 97

Retro-design se vrací do módy! Důkazy? Značka Nike připravila na aktuální sezonu mnoho barevných verzí svých kultovních sportovních bot Nike Air Max 97.  Charakteristické sneakery jsou vybaveny vzduchovým polštářkem a vlnkovaný svršek zajistí, že se prezentují velmi originálně. Můžete si vybrat módní Nike Air Max 97 ve verzi ombré – se stupňovaným tónováním jedné barvy nebo vsadit na velmi výraznou barvu a odlišit se multi-barevnými sneakery.

Adidas NMDtenisky NMD

Nejste fanouškem retro-sneakerů? Sníte o minimalistických a novodobých sportovních botách? Dobrá zpráva: jedny z nejmódnějších sneakerů aktuální sezony jsou adidas NMD. Jednoduché, jednolité boty ze síťky s pěnovou podrážkou jsou garancí pohodlí na každém kroku. Jejich charakteristický vzhled jistě padne do gustu milovníkům minimalizmu a novátorského sportovního designu.

Vans Old Skooltenisky Vans

Mezi nejmódnějšími sportovními botami sezony nemůže chybět nabídka americké značky Vans!  Zajímavostí je, že se zde nesetkáte s žádnou novinkou, jelikož model Old Skool nás uchvácí již dlouhá léta. Vsadíte na koženou verzi? A možná na tradiční plátěnou? Nabídka je rozsáhlá a boty se perfektně zařadí mezi nejnovější městské trendy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.