Nástupce adidas NMD R1

Nejžádanější sneakery se v roce 2016 dočkaly svého nástupce. 3. prosince se v prodeji objevil model adidas NMD R2. Zda-li pak nová verze překoná popularitu svého vzoru?

NMD R2 a jejich předchůdce

K jeansům a kabátu, v kombinaci s oblekem nebo malou černou – milovníci modelu NMD R1 si je berou doslova ke všemu. Tyhle boty dobyly módní svět a další verze mizí jako čerstvé pečivo. Rok od jejich premiéry přichází další edice. Čím se adidas NMD R2 liší od jejich prvotní varianty? Jsou vybaveny svrškem Primeknit s pruhovaným vzorkem. Novinkou je i přiléhavý reflexní límec. Tentokrát byly vynechány dodatečné dírky na tkaničky, které byly poznávacím znamením pro NMD R1. Změny se dotkly i podrážky Boost – nová verze už nemá boční kostky.

adidas NMD R1 / sizeer
adidas NMD R1 / sizeer

NMD R2 ve dvou barvách

Značka adidas dala na retro styl. NMD R2 se ukázaly v prodeji ve dvou barevných variantách – černé a olivově zelené. Pozornost přitahují příčné proužky a prvky z voskovaného semiše. Kontrastní k celku je bílá Boost podrážka. Použité barvy vyvolávají asociaci s vojenským stylem, který ovládnul poslední období.

Další verze jsou připravené

Boty Adidas NMD R2 se ještě neukázaly v regálech obchodů a značka už hlásí další verzi tohoto modelu. Od první varianty se bude lišit tradičním jazykem a chýbějícím přiléhavým límcem. Fanoušci budou mít na výběr bílou nebo černou verzi s červenými detaily. Premiéru můžeme čekat v dubnu roku 2017.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.