Nejnovější dámské baleríny Lacoste

Charakteristickou vlastnosti módy jsou nejen pořád nové trendy a součásti oblečení, ale někdy také reaktivace dávnějších, někdy i zapomenutých trendů nebo částí oblečení. Týká se to také bot. Jednoduše můžete spatřit – když se podíváte na dějiny módy posledních desetiletí – návrat některých modelů, někdy velmi populárních, následně zapomenutých, a pak se vracejících famózně na nohy elegantních žen.

baleriny-lacoste2

Tak je třeba s balerínami, které už několik sezón jsou velkým hitem dámské módy v oblasti obuvi. Je to nová verze, svěžejší a modernější, pantoflů velmi populárních v padesátých letech, v době rokenrolu, které přivádějí naše myšlenky právě k tomuto tanci a nafouklým šatům tančících na plesech dívek. Baleríny jsou také, jak napovídá název, boty blízké k těm, které nosí baletní tanečnice. Spojuje je naprosto plochá, tenká podrážka a to, že není podpatek.

baleriny-lacoste4

V návaznosti na tuto módu a velkou poptávku po těchto sympatických pantoflích, obuvní společnosti nabízejí pro své zákazníky široký sortiment různého druhu balerín v různých verzích, barvách, stylech a nejrůzněji zapracované. Mezi touto pestrostí všimněte si nejnovější kolekce známé a uznané značky Lacoste. Máme tady opravdu širokou paletu balerín, od klasických ve tvaru a barvách, až k těm k originálním, velmi moderním. Určitě si každá žena najde tady vhodný pro sebe druh teto populární obuvi.

baleriny-lacoste3

Značka Lacoste nabízí mimo jiné pro své zákaznice baleríny, které se liší zapínáním, mohou být jednoduše s gumičkou, případně s přezkou nebo popruhem anebo se zapínáním na suchý zip. Jednotlivé modely mají také různé barevné odstíny, jsou hladké nebo vzorované, mají také různé špičky, čtverečné, špičaté anebo zakulacené. Naprostým zjevením posledních let jsou boty nazývané Peep Toe – s otevřenou špičkou, nebo-li zářezem na velký palec. Takový model balerín nabízí rovněž Lacoste. Je vhodné podotknout, že obuv této značky je nejen atraktivní vzhled, ale také pohodlné nošení a nejvyšší kvalita výroby. Boty vyráběné značkou Lacoste jsou vždy dobře zvážené, perfektně profilované a velmi dobře se přizpůsobí každému chodidlu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.