Nová zajímavá kolekce Timberland Classic

Americká značka Timberland je jedná z největších a nejznámějších obuvnických značek na světě. Vyrábějí se zde jak těžké boty za kotník, přizpůsobené pro činnosti, které vyžadují mohutnou obuv, například pro horské výlety, nebo nejlehčí podoby bot, jako jsou žabky a sandály. Obuv této značky, určená pro trekking, je výjimečná pro svou inovační výrobní technologii, která se opírá o to, že svršek boty se roztaví s podrážkou, a pak ještě sešije pro zpevnění celku. Není proto divu, že má velkou odolnost, což je velmi důležité z důvodu její využití.

Boty Timberland jsou velmi populární po celém světě. Jsou ceněny pro svou kvalitu a pevnost, a také zajímavou stylistiku. Ti, kteří mají tuto značku rádi, by se rozhodně měli ohlédnout za nejnovější kolekci Timberland Classic. Jak ženy, tak muži si zde najdou mnoho modelů bot s novým designem, avšak neustále v dobře známém, rozpoznatelném stylu. Pro příklad si můžeme vzít dámské boty ze zmíněné nejnovější kolekce Timberland Classic. Tyto modely jsou charakteristické pro svůj lehký a prodyšný svršek vyrobený z vysoce kvalitní přírodní kůže. Vázáním na tkaničky se ještě lépe přizpůsobí individuálnímu tvaru chodidla, což způsobuje, že boty jsou velmi pohodlné při chůzi. Stojí rovněž za to obrátit pozornost na výplň a stélku, vyrobené z těch nejlepších materiálů s využitím moderních řešení. Ne všichni jistě vědí, že Timberland podniká i velmi důležité proekologické akce, část materiálů využitých pro výrobu výplně bot pochází z recyklovaných láhví PET. Proto koupě bot této značky znamená účast v boji za čistotu naši planety.

Specialitou značky Timberland jsou boty sportovního rázu, určené však pro konkrétní skupinu zákazníků a přizpůsobené určitým podmínkám. Jedná se o klasické modely, které se hodí na lodičky nebo jachtu, například model Heritage Boat 2 Eye nebo Classic Boatunlined Boat Shoe.

Značka Timberland, a hlavně kolekce Classic, jsou jistě jednou z nejzajímavějších značek a kolekci obuvi v poslední době. Značka ostatně má své velké fanoušky, což je nejlepší doklad dobré kvality a zajímavého vzhledu těchto bot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.