Novinky Nike pro rok 2018

boty air max 270

Kultovní značka Nike neustále inspiruje a uchvácí dalšími originálními modely bot!

Nike Air Vapormax v různých barvách
Nike vapormax boty

V roce 2017 projektanti z Oregonu představili světu nový hit – Nike Air Vapormax, tedy inovační Air Maxy s plno-rozměrovým vzduchovým polštářkem a svrškem z materiálu Flyknit. Boty si obratem získaly ohromnou popularitu, jednak scházely jim barvy. V roce 2018 to  značka hodlala změnit. Model již je dostupný v různých barevných verzích, mezi  jinými ve verzi stříbrné a multi-color. Značka rovněž připravuje překvapení  pro fanoušky růžové, fialové či modré. Nike Air Vapormax bez pochyb padne do gustu milovníkům novodobého  minimalistického designu!

Nike Air Max 97 – klasika v nové verzi

boty air max 97

Projektanti Nike rádi čerpají ze svých tradic a vzhledem k tomu, že Air Maxy jsou na trhu více jak 30 let, je se čím inspirovat! V roce 2018 se vracejí do obliby kultovní Max 97 z 90. let. Boty mají charakteristický svršek s proužky, který je zhotovený z různých druhů materiálů – od kůže, přes semiš, až po síťovinu. Uchvácejí novátorským designem s nádechem retro, který dodá charakter Vaším stylizacím!

Nike Air Max 270

boty air max 270

Nikoho jistě nezaskočí fakt, že Nike stále vsází na Air Maxy! Tato rozhodně nejpopulárnější řada bot značky Nike dobyla srdce fanoušků po celém světě. I když se nám zdá, že jsme již viděli všechny možné variace na téma sneakerů se vzduchovým polštářkem v podrážce, projektanti nás každý rok vyvádějí z omylu. V sezoně 2018 bude hitem model Nike Air Max 270, který se odlišuje originálními barvami a vbudováním velkého vzduchového polštářku pod patou bez gumového orámování. Inovační design, výrazné barvy – to je nabídka pro rozhodné osoby, které se rády odlišují.

Další novinky Nike pro sezonu 2018

Přemýšlíte nad tím, zda se mezi novinkami Nike pro rok 2018 objeví něco jiného kromě Air Max? Bez obav! Je z čeho vybírat. V regálech vybraných obchodů se objeví nové, velmi zajímavé barevné verze Nike Air Jordan 1, mezi jinými se žlutými a růžovými akcenty.  Zajímavou nabídkou jsou minimalistické trampky Stefan Janoski, zhotovené ze semiše a také velmi elegantní, na sportovní boty – Nike Cortez z lesklého veluru. Můžete vybírat s široké nabídky modelů a barev, aby jste si pořídili Nike, které se ideálně zařadí do Vašeho stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.