Nové barvy pro Nike Air Max Zero

I když model Nike Air Max Zero čekal v archívu mnohá léta na realizaci, když už se ukázal na trhu, setkal se s velkým zájmem ze strany sneakerheadů. Boty, u kterých byla použita podrážka Air Max 1 Ultra, oblast prstů byla inspirovaná modelem Sock Rocker a s vnitřním límcem svršku z modelu Huarache, se staly natolik zajímavé, že je oregonská společnost uvádí ve stále dalších a dalších barevných variantách. Podívejme se, jaké barevné verze pro model Air Max Zero připravili návrhaři Nike v poslední době.

Persian Violet

V tomto barevném provedení se na trhu objevily mezi jinými modely Air Max 1 Ultra Moire, Air Max 93, Air Max 90 Essential nebo Air Max 95. Proto se značka Nike rozhodla  pro stejnou barvu u Nike Max Zero, které působí v této barevné verzi opravdu výjimečně. U barevné varianty Persian Violet převažuje černá v kombinaci s bílou a šedými akcenty. Celek narušuje právě fialová, které se nachází na logu, jazyku a v horní části svršku.

Nike Air Max Zero Binary Blue

Barevná varianta, ve které se objevily mez jinými Air Max 1 a Air Max 2011. Je to nekomplikovaná barevná verze, ve které je celá bota v různých odstínech tmavě modré barvy. Nike Air Max Zero se v této verzi bude líbit těm, kdo mají rádi minimalistický design a klidnou barevnou kombinaci.

Nike Air Max Zero Cool Grey

Docelá populární barevná verze, ve které byly už dříve uvedeny modely jako Air Max Tavas, Air Max 95, Air Max 1 nebo Air Max 1 Essential. Je to skvělá nabídka pro ty, kdo nemají v oblibě křiklavé barvy a kombinaci příliš mnoha barev. Boty jsou celé šedé a jsou ideální pro milovníky minimalistického přístupu ke vzorům.

Nike Air Max Zero Bred

Legendární barevná varianta, která se doposud objevila třeba na Air Max 1 nebo Air Max 90 Winter Premium. Stojí však za to poznamenat, že tato barevná verze není známá ze série Air Max, ale především z výrobků Jordan Brand. Právě v těchto barvách se poprve ukázal model Air Jordan 1, za jehož použití na hřišti dostal klub Michaela Jordana vysokou pokutu. Proto je tato barevná verze proslulá jako „zakázaná“ a od té doby je jednou z nejžádanějších barevných variant, pokud se jedná o výrobky signované příjmením tohoto známého basketbalisty. Tyto barvy jsou dobře přijímané i na jiných výrobcích oregonské společnosti. V případě modelu Nike Air Max Zero se barevná verze Bred jeví opravdu fantasticky a určitě si získá srdce mnoha sneakerheadů.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.